Belarus Vize Başvursu – Beyaz Rusya Vize Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Belarus/ Beyaz Rusya’ya seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa umuma mahsus pasaportu olan kişiler 30 gün süreyle vizeden muaftır.

 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Belarus – Beyaz Rusya’ya seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa umuma mahsus pasportu olan kişilerin 30 gün süreyle vizeden muhaftır. Diplomatik, Hususi ve hizmet pasaportu olan kişiler Belarus – Beyaz Rusya ülkesine yapacakları seyahatlerinde 30 gün süreyle vizeden mufttırlar. Belarus – Beyaz Rusya’ya gidecek kişinin pasaportu en az 6 ay geçerli bir pasaporta sahip olması gerekiyor ve 30 güne kadar olan seyahatleri için vize alma zorunluluğu yoktur.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Belarus – Beyaz Rusya’ya seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa umuma mahsus pasportu olan kişilerin 30 gün süreyle vizeden muhaftır.

Diplomatik, Hususi ve hizmet pasaportu olan kişiler Belarus – Beyaz Rusya ülkesine yapacakları seyahatlerinde 30 gün süreyle vizeden mufttırlar. Belarus – Beyaz Rusya’ya gidecek kişinin pasaportu en az 6 ay geçerli bir pasaporta sahip olması gerekiyor ve 30 güne kadar olan seyahatleri için vize alma zorunluluğu yoktur.