Endonezya Vize Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Endonezya’ya seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa umuma mahsus pasaportu olan kişilerin vize almak zorundadırlar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Endonezya’ya seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa umuma mahsus pasporta sahip kişilerin vize almak zorundadırlar. Diplomatik, Hususi ve hizmet pasaportu olan kişiler Endonezya ülkesine yapacakları 14 güne kadar  süreli Endonesya seyahatlerinde vizeden muaftırlar. Endonezya’ya umuma mahsus pasaportu olan kişiler 30 güne kadar ikamet süreli tek giriş vizelirini Endonezya sınır kapılarından alabilirler.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Endonezya’ya seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa umuma mahsus pasporta sahip kişilerin vize almak zorundadırlar. Diplomatik, Hususi ve hizmet pasaportu olan kişiler Endonezya ülkesine yapacakları 14 güne kadar  süreli Endonesya seyahatlerinde vizeden muaftırlar. Endonezya’ya umuma mahsus pasaportu olan kişiler 30 güne kadar ikamet süreli tek giriş vizelirini Endonezya sınır kapılarından alabilirler. Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmak isteğe bağilıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir