Nijer Vize Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Nijer’e seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa diplomatik, umuma, hizmet ve hususi mahsus pasaportu olan kişilerin vize almak zorundadırlar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Nijer’e seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa Diplomatik, Hizmet, Hususi ve Umuma Mahsus pasporta sahip kişiler vize almak zorundadırlar. Nijer Büyükelçiliğine vize başvurusunda bulunacak kişinin pasaportu en az 6 ay geçerli bir pasaporta sahip olması gerekiyor ayrıca Seyahat Sağlık Sigortası yaptırma opsiyoneldir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Nijer’e seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa Diplomatik, Hizmet, Hususi ve Umuma Mahsus pasporta sahip kişiler vize almak zorundadırlar. Nijer Büyükelçiliğine vize başvurusunda bulunacak kişinin pasaportu en az 6 ay geçerli bir pasaporta sahip olması gerekiyor ayrıca Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmaları opsiyoneldir.

 

 

Nijer  Vize başvurusu için gereken evraklar:

Diplomatik, hizmet, hususi ve umuma mahsus pasaport hamili vatandaşlarımız vizeye tabidirler. Vatandaşlarımız vize başvuru formlarını doldurmaları, iki adet fotoğraf sunmaları ve vize ücretini ödemeleri durumunda, herhangi bir Nijer Büyükelçiliği’ne vize başvurusunda bulunabilirler.

En yakın Nijer Temsilciliklerinden birisi;

Nijer Ankara Büyükelçiliği;

Nijerya Büyükelçiliği Ankara Adres:

Uğur Mumcu Sokağı, No.56, G.O.P., Ankara, Posta Kodu: 06700

Nijerya Büyükelçiliği Ankara Telefon:

+90 (312) 448 1076, +90 (312) 448 1079

Nijerya Büyükelçiliği Ankara Fax:

+90 (312) 448 1082

Nijerya Büyükelçiliği Ankara E-mail:

info@embassynigeriaturkey.com, embassynigeriaturkey@gmail.com

Nijerya Büyükelçiliği Ankara Çalışma Günleri

Pazartesi-Perşembe: 09:00-16:00
Cuma: 09:00-14:00