Peru Vize Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Peru’ya seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa umuma mahsus pasaportu olan kişilerin vize almak zorundadırlar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Peru’ya seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa umuma mahsus pasporta sahip kişilerin vize almak zorundadırlar. Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaportu olan kişiler Peru ülkesine yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftırlar. Peru Büyükelçiliğine vize başvurusunda bulunacak kişinin pasaportu en az 6 ay geçerli bir pasaporta sahip olması gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Peru’ya seyahat etmeyi veya tatil yapmayı planlıyorsa umuma mahsus pasporta sahip kişilerin vize almak zorundadırlar. Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaportu olan kişiler Peru seyahatlerinde vizeden muaftırlar. Peru Büyükelçiliğine vize başvurusunda bulunacak kişinin pasaportu en az 6 ay geçerli bir pasaporta sahip olması gerekiyor.

 

Peru Vize başvurusu için gereken evraklar:

  • Lütfen pasaport süresinin en az 6 ay olmasına dikkat ediniz.
  • Peru Roma Büyükelçiliği pasaportların 2. sayfasındaki hamilinin imzası kısmının pasaport sahibi tarafından mutlaka imzalı olmasını istemektedir.

Peru Ankara Büyükelçiliği Bilgileri;

Adres: Peruvian Embassy in Ankara, Turkey Resit Galip Cad. 70/1 06700 – Ankara Turkey

Telefon : (+90) (312) 446 90 39

Fax: (+90) (312) 447 40 26

Eposta: peruankara@gmail.com peruvize@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir